Poster Gallerix The Artist's Garden at Vétheuil By Claude Monet
Rek. pris 119 kr
fr.95 kr
Välj variant

The Artist's Garden at Vétheuil By Claude Monet
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "The Artist's Garden at Vétheuil", målad av den franske konstnären Claude Monet år 1881. Claude Monet föddes 1840 i Paris och var tillsammans med Auguste Renoir en av de främsta pionjärerna för impressionismen.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "The Artist's Garden at Vétheuil", målad av den franske konstnären Claude Monet år 1881. Claude Monet föddes 1840 i Paris och var tillsammans med Auguste Renoir en av de främsta pionjärerna för impressionismen.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | The Artist's Garden at Vétheuil By Claude Monet |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Claude Monet |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


