Poster Gallerix The Garden No1
fr.119 kr
fr.95 krFrån 20 %Kampanj
Välj variant

The Garden No1
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Poster från kategorin abstrakt och illustrationer med en vacker målad bild av blommor i starka färger.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin abstrakt och illustrationer med en vacker målad bild av blommor i starka färger.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | The Garden No1 |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |
| Djup | 2 cm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |
