Poster Gallerix The Grand Canal Venice Looking Toward The Rialto By Richard Parkes Bonington
fr.119 kr
Kampanj
Välj variant

The Grand Canal Venice Looking Toward The Rialto By Richard Parkes Bonington
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Poster med målningen "The Grand Canal, Venice, Looking Toward The Rialto" av den engelske konstnären Richard Parkes Bonington från år 1826.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "The Grand Canal, Venice, Looking Toward The Rialto" av den engelske konstnären Richard Parkes Bonington från år 1826.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | The Grand Canal Venice Looking Toward The Rialto By Richard Parkes Bonington |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


