Poster Gallerix The Great Wave Off Kanagawa By Katsushika HokusaiStorlek: 30x40 cm
179 kr
139 krSpara 22 %Kampanj
Vald variant
Storlek:
30x40 cm

The Great Wave Off Kanagawa By Katsushika Hokusai
Storlek: 30x40 cm
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster från kategorin konsttavlor med målningen "The Great Wave Off Kanagawa" av den japanske konstnären Katsushika Hokusai från år 1831.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konsttavlor med målningen "The Great Wave Off Kanagawa" av den japanske konstnären Katsushika Hokusai från år 1831.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5556-30x40 |
| Motiv | The Great Wave Off Kanagawa By Katsushika Hokusai |
| Utförande | Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Konsttavlor |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 30x40 cm |

