Poster Gallerix The Poppy Field 1873 By Claude Monet
Rek. pris 119 kr
fr.95 kr
Välj variant

The Poppy Field 1873 By Claude Monet
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin konsttavlor med målningen "The Poppy Fieöd Near Argenteuil" av den franske konstnären Claude Monet från år 1873.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konsttavlor med målningen "The Poppy Fieöd Near Argenteuil" av den franske konstnären Claude Monet från år 1873.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | The Poppy Field 1873 By Claude Monet |
| Utförande | Utfallande |
| Format | Liggande |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Claude Monet |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

