Poster Gallerix To The Pasture By Ladislav Mednyánszky
fr.119 kr
Kampanj
Välj variant

To The Pasture By Ladislav Mednyánszky
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Poster med målningen "To The Pasture" av den slovakiske konstnären Ladislav Mednyánszky från år 1900.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "To The Pasture" av den slovakiske konstnären Ladislav Mednyánszky från år 1900.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | To The Pasture By Ladislav Mednyánszky |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Liggande |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


