Poster Gallerix Törnskateungar By Bruno LiljeforsStorlek: 21x30 cm
119 kr
95 krSänkt pris!
Vald variant
Storlek (cm):
21x30
Utförande:

Törnskateungar By Bruno Liljefors
Storlek: 21x30 cm
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster med målningen "Törnskateungar" av den svenske naturmålaren Bruno Liljefors från år 1887. En vacker naturbild med flera små törnskator som sitter på en gren vid vattnet. Liljefors är mest känd för sina motiv med djur, ofta i dramatiska situationer.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Törnskateungar" av den svenske naturmålaren Bruno Liljefors från år 1887. En vacker naturbild med flera små törnskator som sitter på en gren vid vattnet. Liljefors är mest känd för sina motiv med djur, ofta i dramatiska situationer.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4787-21x30 |
| Storlek | 21x30 cm |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Törnskateungar By Bruno Liljefors |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |


