Poster Gallerix Törnskateungar By Bruno LiljeforsStorlek: 70x100 cm
429 kr
Vald variant
Storlek (cm):
70x100
Utförande:

Törnskateungar By Bruno Liljefors
Storlek: 70x100 cm
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Törnskateungar" av den svenske naturmålaren Bruno Liljefors från år 1887. En vacker naturbild med flera små törnskator som sitter på en gren vid vattnet. Liljefors är mest känd för sina motiv med djur, ofta i dramatiska situationer.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Törnskateungar" av den svenske naturmålaren Bruno Liljefors från år 1887. En vacker naturbild med flera små törnskator som sitter på en gren vid vattnet. Liljefors är mest känd för sina motiv med djur, ofta i dramatiska situationer.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4787-70x100 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Törnskateungar By Bruno Liljefors |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 70x100 cm |
| Djup | 2 mm |
| Djup | 2 cm |


