Poster Gallerix Tropical Beach Hammock
fr.119 kr
Välj variant

Tropical Beach Hammock
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin natur och fotokonst med ett fotografi på en hängmatta i strandbrynet vid havet.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin natur och fotokonst med ett fotografi på en hängmatta i strandbrynet vid havet.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Tropical Beach Hammock |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Fotokonst |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


