Poster Gallerix True Sacrifice
fr.119 kr
Välj variant

True Sacrifice
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin konst med en illustration av en man gjord av pusselbitar som offrar en del av sig själv för att ge till ett barn. Illustrationen symboliserar uppoffring och medmänsklighet.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konst med en illustration av en man gjord av pusselbitar som offrar en del av sig själv för att ge till ett barn. Illustrationen symboliserar uppoffring och medmänsklighet.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | True Sacrifice |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Liggande |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


