Poster Gallerix Untitled 1914 By Paul KleeStorlek: 50x70 cm
205 kr
Vald variant
Storlek:
50x70 cm

Untitled 1914 By Paul Klee
Storlek: 50x70 cm
205 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster från kategorin konsttavlor med en ej namngiven målning av den schweiziske konstnären Paul Klee från år 1914.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konsttavlor med en ej namngiven målning av den schweiziske konstnären Paul Klee från år 1914.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5552-50x70 |
| Motiv | Untitled 1914 By Paul Klee |
| Storlek | 50x70 cm |
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Konsttavlor |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |

