Poster Gallerix Versace Fashion
fr.119 kr
fr.95 krFrån 20 %Kampanj25 tim kvar!
Välj variant

Versace Fashion
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Svartvit poster från kategorin mode med ett fotografi på en kvinna med hundar och lyxvarumärket Versaces.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Svartvit poster från kategorin mode med ett fotografi på en kvinna med hundar och lyxvarumärket Versaces.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Versace Fashion |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Mode |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


