Poster Gallerix Water Lilies 1919 By Claude MonetStorlek: 70x100 cm
429 kr
Vald variant
Storlek:
70x100 cm

Water Lilies 1919 By Claude Monet
Storlek: 70x100 cm
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster från kategorin konsttavlor med målningen "Water Lilies" av den franske konstnären Claude Monet från år 1919.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konsttavlor med målningen "Water Lilies" av den franske konstnären Claude Monet från år 1919.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5526-70x100 |
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | Water Lilies 1919 By Claude Monet |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Claude Monet |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 70x100 cm |

