Poster Gallerix Water Lilies Landscape 1919 By Claude MonetStorlek: 21x30 cm
119 kr
Vald variant
Storlek:
21x30 cm

Water Lilies Landscape 1919 By Claude Monet
Storlek: 21x30 cm
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster från kategorin konsttavlor med målningen "Water Lilies" i liggande format av den franske konstnären Claude Monet från år 1919.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konsttavlor med målningen "Water Lilies" i liggande format av den franske konstnären Claude Monet från år 1919.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5512-21x30 |
| Format | Liggande |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | Water Lilies Landscape 1919 By Claude Monet |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Claude Monet |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30 cm |

