Poster Gallerix Water Lilies Landscape 1919 By Claude MonetStorlek: 50x70 cm
295 kr
Vald variant
Storlek:
50x70 cm

Water Lilies Landscape 1919 By Claude Monet
Storlek: 50x70 cm
295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster från kategorin konsttavlor med målningen "Water Lilies" i liggande format av den franske konstnären Claude Monet från år 1919.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konsttavlor med målningen "Water Lilies" i liggande format av den franske konstnären Claude Monet från år 1919.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5512-50x70 |
| Format | Liggande |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | Water Lilies Landscape 1919 By Claude Monet |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Claude Monet |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 50x70 cm |

