Poster Gallerix Western Landscape By Albert BierstadtStorlek: 50x70 cm
295 kr
Vald variant
Storlek (cm):
50x70
Utförande:

Western Landscape By Albert Bierstadt
Storlek: 50x70 cm
295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster med målningen "Western Landscape" av den tysk-amerikanske konstnären Albert Bierstadt från år 1870-1880.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Western Landscape" av den tysk-amerikanske konstnären Albert Bierstadt från år 1870-1880.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4950-50x70 |
| Storlek | 50x70 cm |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Western Landscape By Albert Bierstadt |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |


