Poster Gallerix White Horse Up CloseStorlek: 30x40 cm
179 kr
Vald variant
Storlek (cm):
30x40
Utförande:

White Horse Up Close
Storlek: 30x40 cm
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin djur med ett fotografi på en vacker vit häst i närbild.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5340-30x40 |
| Storlek | 30x40 cm |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | White Horse Up Close |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Djur |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |



