Poster Gallerix Wild Flowers By Jacob MarisStorlek: 21x30 cm
119 kr
95 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Storlek:
21x30 cm
Utförande:

Wild Flowers By Jacob Maris
Storlek: 21x30 cm
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster med målningen "A Girl with Flowers on the Grass" av den nederländske konstnären Jacob Maris från år 1878. Flickan i målningen är konstnärens dotter. Maris anses vara den viktigaste och med inflytelserika nederländska landskapsmålaren mellan åren 1875-1900.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "A Girl with Flowers on the Grass" av den nederländske konstnären Jacob Maris från år 1878. Flickan i målningen är konstnärens dotter. Maris anses vara den viktigaste och med inflytelserika nederländska landskapsmålaren mellan åren 1875-1900.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4765-21x30 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Wild Flowers By Jacob Maris |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30 cm |


