Spegel Hillerstorp Auera Natur
Nyhet
995 kr

Auera Natur
995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En spegel är mer än bara en funktionell detalj – den kan förvandla ett helt rum. Aurea spegel i vacker ljus naturrotting är ett smakfullt inslag i inredningen. Tack vare sitt tätare formspråk får spegeln ett mjukt och harmoniskt uttryck som skapar balans i miljön. Perfekt för att rama in ljuset i ett uterum, öppna upp känslan i vardagsrummet eller ge hallen ett välkomnande.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
En spegel är mer än bara en funktionell detalj – den kan förvandla ett helt rum. Aurea spegel i vacker ljus naturrotting är ett smakfullt inslag i inredningen. Tack vare sitt tätare formspråk får spegeln ett mjukt och harmoniskt uttryck som skapar balans i miljön. Perfekt för att rama in ljuset i ett uterum, öppna upp känslan i vardagsrummet eller ge hallen ett välkomnande.
Days
Kom igång med utomhuslivet med DAYS! Kollektionen gör det lätt att njuta under sommarhimlen. Här hittas smarta möbler med både funktion och formgivning som passar där utrymmet ibland är litet men upplevelsen alltid ska vara stor. På balkongen i stan, lilla altanen på landet eller nere på bryggan.
Specifikation
- Serie: Aurea
- Antal i förpackning: 1
- Färg: Natur
- Material: Naturrotting
- Montering krävs: Nej
Mått
- Nettovikt: 2,45 kg
- Höjd: 88cm
- Bredd: 88cm
- Djup: 2cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 4217400014 |
| Djup | 2 cm |
| Bredd | 88 cm |
| Typ | Spegel |
| Kollektion | Days |
| Höjd | 88 cm |
| Serie | Aurea |
| Färg | Natur |
| Material | Naturrotting |
| EAN-nr | 7319071740047 |

