Spegel House Nordic JerseySvart, 60x60 cm
1 899 kr
795 krSpara 58 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart
Längd:
60 cm

Jersey
Svart, 60x60 cm
795 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Spegel från House Nordic.
Spegel med svart look ram 60x60 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4001410 |
| Färg | Svart |
| Material | Stål |
| Serie | Jersey |
| Typ | Spegel |
| Längd | 60 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 0,5 cm |
| EAN-nr | 5713917006519 |



