Konstväxt House Nordic Fiddle
779 kr
Se priset!
Förväntas åter i lager 2026-07-24
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Konstgjord växt 100 cm hög.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 9501010 |
| Produkttyp | Konstväxt |
| Material | PE-plast, Polyester, Metalltråd, Cement |
| Serie | Fiddle |
| Färg | Grön |
| Bredd | 46 cm |
| Längd | 36 cm |
| Höjd | 100 cm |
| EAN-nr | 5713917004485 |




