Konstväxt House Nordic Poa
457 kr
Se priset!

Poa
457 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Konstgjorda poagräs
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 9501080 |
| Produkttyp | Konstväxt |
| Material | PE-plast, Polyester, Metalltråd, Cement |
| Serie | Poa |
| Färg | Grön |
| Bredd | 30 cm |
| Längd | 30 cm |
| Höjd | 68 cm |
| EAN-nr | 5713917008773 |




