Avlastningsbord Cinas Noble 90x35 cm
Nyhet
fr.2 380 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Noble 90x35 cm
2 380 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Avlastningsbord Noble från Cinas. Detta avlastningsbord erbjuder både elegans och hållbarhet. Med sin breda låda och enkla hylla är det perfekt för att förvara böcker, tidningar, eller förvaringslådor. Snygg och enkel skandinavisk design.
Varumärke
CinasBeskrivning
Avlastningsbord Noble från Cinas. Detta avlastningsbord erbjuder både elegans och hållbarhet. Med sin breda låda och enkla hylla är det perfekt för att förvara böcker, tidningar, eller förvaringslådor. Snygg och enkel skandinavisk design.
Upptäck tidlös design och funktionalitet med klassiska Noble-serien. Noble är tillverkat i hållbar och massiv bambu, vilket gör serien miljövänlig. Noble passar utmärkt in i både det moderna hemmet samt till den klassiska bostaden.
Praktisk förvaring
Med en bred övre låda och en enkel nedre hylla får du gott om plats för böcker, tidningar eller skor. Funktionaliteten möter elegans i detta praktiska möbelstycke.
Elegant design
Den eleganta designen avbordet passar perfekt i de flesta rum och interiörstilar. Lätt att integrera i ditt hem, oavsett om det gäller hallen, vardagsrummet eller kontoret.
Praktisk förvaring
Med en bred övre låda och en enkel nedre hylla får du gott om plats för böcker, tidningar eller skor. Funktionaliteten möter elegans i detta praktiska möbelstycke.
Elegant design
Den eleganta designen avbordet passar perfekt i de flesta rum och interiörstilar. Lätt att integrera i ditt hem, oavsett om det gäller hallen, vardagsrummet eller kontoret.
Egenskaper
| Varumärke | Cinas |
| Färg | Natur, Svart |
| Bredd | 35 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Djup | 90 cm |
| Utförande | Bambu, Svart/Bambu |
| Material | Bambu |
| Typ | Avlastningsbord |
| Serie | Noble |
| Användningsområde | Inomhus |
| Form bord | Rektangulärt |
| Montering | Ja |
| Max Användarvikt | 10 Kg |
| Max Belastning | 10 kg |
