Bordsben Beslag Design 890 Rostfri lookHöjd: 870 Rostfri look
1 119 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bordsben i läcker design, perfekt till bord eller bardisk. Finns i olika utförande och höjder. Montageplatta: 100x100mm
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Bordsben i läcker design, perfekt till bord eller bardisk. Finns i olika utförande och höjder. Montageplatta: 100x100mm
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 962007 |
| Färg | Rostfri Look |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Bordsben |
| Bredd | 50 mm |
| Bredd | 50 cm |
| Längd | 50 mm |
| Höjd | 870 mm |
| EAN-nr | 7316189620070 |
