Bordsben Beslag Design T07Höjd: 710 Svart
3 815 kr
3 049 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bordsben i läcker design, perfekt till bord eller bardisk. Finns i olika utförande och höjder, justerbar höjd 10mm
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Bordsben i läcker design, perfekt till bord eller bardisk. Finns i olika utförande och höjder, justerbar höjd 10mm
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 962025 |
| Färg | Svart |
| Material | Metall |
| Typ | Bordsben |
| Justerbar | 10 mm |
| Höjd | 710 mm |
| Bredd | 800 mm |
| EAN-nr | 7316189620254 |

