Bordsben Habo 602Höjd: 200 mm
Rek. pris 91 kr/st
79 kr/stLägsta totalpris 264:-
66 kr/stSpara 16 %Kampanj
Vald variant
Höjd:
200 mm

602
Höjd: 200 mm
4 st / 264 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bordsben 602 från Habo är ett koniskt bordsben av stålrör med fast fästplatta. Det har 25 mm diameter i topp och 13 mm i botten. Höjden är justerbar med upp till 20 mm för att kompensera för ojämna underlag vilket gör att bordet står stabilt.
Varumärke
HaboBeskrivning
Bordsben 602 från Habo är ett koniskt bordsben av stålrör med fast fästplatta. Det har 25 mm diameter i topp och 13 mm i botten. Höjden är justerbar med upp till 20 mm för att kompensera för ojämna underlag vilket gör att bordet står stabilt.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 14820 |
| Färg | Nickel |
| Material | Stål |
| Typ | Bordsben |
| Höjd | 200 mm |
| Justerbar | 20 mm |
| Bredd | 59 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| EAN-nr | 7317900148200 |
