Bordsben Theofils 610 70 cm Krom 4-Pack
1 195 kr/frp

610 70 cm Krom 4-Pack
1 195 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bordsben Ø 50 mm som levereras i 4-pack med fäste och träskruv, 20 mm. Med fästplattans två stag som går inåt kan benet monteras i ytterkant av t.ex. bordsskivan.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Bordsben Ø 50 mm som levereras i 4-pack med fäste och träskruv, 20 mm. Med fästplattans två stag som går inåt kan benet monteras i ytterkant av t.ex. bordsskivan.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 601630 |
| Färg | Krom |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Bordsben |
| Justerbar | 30 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Diameter | 50 mm |
| EAN-nr | 8022543043094 |
