Bordsben Theofils 66A 68 cm Grå
535 kr

66A 68 cm Grå
535 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Bordsben Ø 60 mm i grålackat stål. Benet levereras styckvis med fäste och skruv. Justerbart 100 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 600440 |
| Färg | Grå |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Bordsben |
| Justerbar | 100 mm |
| Höjd | 680 mm |
| Diameter | 60 mm |
| EAN-nr | 8022543069056 |

