Klaff Stenexpo VisingsöBredd: 100 cm
1 195 kr
955 krSpara 20 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
StenexpoBeskrivning
Klaff i vitoljad ek som passar till matbord Stenexpo Visingsö.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
| Art.Nr. | 4110 |
| Färg | Trä/natur |
| Bredd | 100 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 50 cm |
| Serie | Visingsö |
| Montering | Ja |

