Klaffbord Stenexpo Alborg
6 810 kr
5 445 krSpara 20 %Kampanj

Alborg
5 445 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stilrent klaffbord i massiv oljad ek.Hängklaffen sitter alltid på plats och kan fällas upp enkelt och smidigt vid behov.
Varumärke
StenexpoBeskrivning
Stilrent klaffbord i massiv oljad ek.Hängklaffen sitter alltid på plats och kan fällas upp enkelt och smidigt vid behov.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
| Art.Nr. | 6095 |
| Färg | Natur |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 160 cm |
| Utförande | Massiv oljad ek |
| Material | Trä |
| Produkttyp | Matbord |
| Serie | Alborg |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Ja |
| Form bord | Rektangulärt |
| Iläggsskiva | Nej |
