Konsolbord Stenexpo Maryland
3 855 kr
3 079 krSpara 20 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
StenexpoBeskrivning
Konsolbord Stenexpo Maryland har en bordsskiva av ljus marmor och underrede av mässing.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
| Art.Nr. | 2140 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 35 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Längd | 120 cm |
| Material | Marmor, Metall |
| Serie | Maryland |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulärt |
| Iläggsskiva | Nej |

