Konsolbord Stenexpo Rimini
4 279 kr
3 419 krSpara 20 %Kampanj46 tim kvar!

Rimini
3 419 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
StenexpoBeskrivning
Konsolbord Stenexpo Rimini Konsol har ett underrede av krom och toppskiva av ljus marmor.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
| Art.Nr. | 2240 |
| Färg | Vit |
| Längd | 120 cm |
| Bredd | 35 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Material | Marmor, Metall |
| Serie | Rimini |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulärt |
| Iläggsskiva | Nej |

