Matbord In Living Caitly Ø100 cmVit
Rek. pris 2 699 kr
1 605 kr

Caitly Ø100 cm
Vit
1 605 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 12-14 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
In LivingBeskrivning
Modernt runt bord från In Living. Bordsskiva i MDF med en benställning i metall.
Mått
- Bredd: 100 cm
- Diameter: 100 cm
- Höjd: 73 cm
- Bordsskiva tjocklek: 1,8 cm
- Bredd: 100 cm
- Diameter: 100 cm
- Höjd: 73 cm
- Bordsskiva tjocklek: 1,8 cm
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Art.Nr. | 1312071 |
| Färg | Vit |
| Typ | Matbord |
| Form bord | Runt |
| Diameter | 1000 mm |
| Höjd | 730 mm |
| Bredd | 1000 mm |




