Matbord In Living Ratliff Förlängningsbart 180-220cm
Rek. pris 4 999 kr
3 046 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ratliff matbord är ett modernt och stilfullt matbord som passar in i de allra flesta hem. Tack vare den praktiska iläggsskivan får ni plats många runt bordet.
Varumärke
In LivingBeskrivning
Ratliff matbord är ett modernt och stilfullt matbord som passar in i de allra flesta hem. Tack vare den praktiska iläggsskivan får ni plats många runt bordet.
Den högblanka ytan är lättskött och underredet är centrerat till mitten av bordet vilket underlättar när du ska komma fram med dammsugaren. Det moderna formspråket har en karisma som gör bordet till ett tufft inslag i din inredning. Höj stilen där hemma med Ratliff matbord. Ratliff är ett förlängningsbart matbord i modern stil. Bordet är otroligt lättskött. Ratliff matbord kombineras enkelt med de flesta stolar tack vare sin moderna stil. Här sitter du bekvämt under dagens alla måltider.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Art.Nr. | 2164596 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Längd | 180 cm |
| Material | Trä |
| Typ | Matbord |
| Serie | Ratliff |
| Förlängningsbart | Ja |
| Form bord | Rektangulärt |
| Antal Sittplatser | 8 |
| Iläggsskiva | Ja |
