Matbord Stenexpo Tofta
11 576 kr
9 259 krSpara 20 %Kampanj
Förväntas åter i lager 2026-06-26
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ett rustikt matbord runt eller ovalt med iläggsskivor är ett perfekt val om du letar efter ett mångsidigt och praktiskt bord till ditt hem.Den medföljande iläggsivan förvaras praktiskt under skivan när den inte används.
Varumärke
StenexpoBeskrivning
Ett rustikt matbord runt eller ovalt med iläggsskivor är ett perfekt val om du letar efter ett mångsidigt och praktiskt bord till ditt hem.Den medföljande iläggsivan förvaras praktiskt under skivan när den inte används.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
| Art.Nr. | 6220 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 140 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 180 cm |
| Utförande | Massiv Svartbetsad ask |
| Material | Trä |
| Produkttyp | Matbord |
| Serie | Tofta |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Ja |
| Form bord | Runt/Ovalt |
| Iläggsskiva | Ja |
