Matbord Venture Home Damon
3 359 kr
3 149 krSänkt pris!Spara 210 kr

Damon
3 149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Det kan inte bli fel med en klassisk design och naturskön kulör! Det rektangulära matbordet Damon har en enkel men samtidigt charmig design i raka nordiska former. Toppskivan i MDF är vitputsad och ger ett rustik samtidigt som elegant intryck.
Möblera hemmets hjärta inbjudande och trivsamt!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Det kan inte bli fel med en klassisk design och naturskön kulör! Det rektangulära matbordet Damon har en enkel men samtidigt charmig design i raka nordiska former. Toppskivan i MDF är vitputsad och ger ett rustik samtidigt som elegant intryck.
Möblera hemmets hjärta inbjudande och trivsamt!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18906-401 |
| Färg | Vit |
| Längd | 200 cm |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Material | MDF |
| Typ | Matbord |
| Serie | Damon |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulärt |
| Användningsområde | Inomhus |
| Utförande | Stål/MDF |
| Iläggsskiva | Nej |
| EAN-nr | 7340206997272 |





