Matbord Venture Home Evone 100x200 cm
3 248 kr
Se priset!

Evone 100x200 cm
3 248 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Evone är ett rektangulärt matbord med en tidlös design och en vacker mocca-ton som tillför både värme och elegans till ditt matsalsbord.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Evone är ett rektangulärt matbord med en tidlös design och en vacker mocca-ton som tillför både värme och elegans till ditt matsalsbord.
Bordets stilrena uttryck och inbjudande form gör det till en naturlig samlingsplats för både vardag och fest.
Med sin balanserade design passar Evone lika bra i det moderna som i det klassiska hemmet. Låt det ta plats som en central möbel där samtal, måltider och minnen delas.
Med sin balanserade design passar Evone lika bra i det moderna som i det klassiska hemmet. Låt det ta plats som en central möbel där samtal, måltider och minnen delas.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 61911-121 |
| Färg | Mocca |
| Bredd | 100 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 200 cm |
| Material | MDF |
| Typ | Matbord |
| Serie | Evone |
| Kollektion | SAND 1 |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulärt |
| Användningsområde | Inomhus |
| Materialtyp | MDF |
| Iläggsskiva | Nej |
| EAN-nr | 7340220846358 |












