Matbord Venture Home Olivia
fr.3 854 kr
Se priset!
Välj variant

Olivia
3 854 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matbord Olivia från Venture Home imponerar med sin Skandinaviska design och smakfulla utformning! Bordet har en genomgående helhetsdesign i MDF med en tunn rund toppskiva och tre cylinderformade ben som sitter samlat under bordets mitt.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matbord Olivia från Venture Home imponerar med sin Skandinaviska design och smakfulla utformning! Bordet har en genomgående helhetsdesign i MDF med en tunn rund toppskiva och tre cylinderformade ben som sitter samlat under bordets mitt.
Kulören har en lätt täcknad på den fanerade skivan vilket synliggör materialets mönster som ger liv och rörelse till bordet. Skapa ett stilrent blickfång i hemmets hjärta - här hamnar ingen på kanten!
Recensioner
Maryam Verifierad köpare
för 2 veckor sedanJättefint bord i jättefin kvalite.
Camilla HVerifierad köpare
för 2 år sedanFint matbord , men lite trist att bordsskivan och ”foten” inte hade samma nyans.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Brun, Nougat, Svart, Vit |
| Höjd | 75, 76 cm |
| Djup | 110 cm |
| Material | MDF |
| Typ | Matbord |
| Serie | Olivia |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Runt |
| Användningsområde | Inomhus |
| Garanti | 1 år |
| Diameter | 110 cm |
| Iläggsskiva | Nej |
| Utförande | MDF, MDF/Fanér |
| Ben | MDF |
