Matbord Venture Home RazziaVit/Svart
9 799 kr
4 945 krSpara 50 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit/Svart
Förväntas åter i lager 2026-09-15
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Razzia är ett exklusivt matbord från Venture Home med en bordsskiva av terrazzo och svart ben i mitten av metall. Bordet passar för 4 personer.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Razzia är ett exklusivt matbord från Venture Home med en bordsskiva av terrazzo och svart ben i mitten av metall. Bordet passar för 4 personer.
Terrazzo
En konststen som framställs av krossad marmor men även av hårdbergarter och cement.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18042-680 |
| Färg | Vit/Svart |
| Bredd | 106 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 106 cm |
| Utförande | Terrazzo/Metall |
| Material | Terrazzo |
| Typ | Matbord |
| Serie | Razzia |
| Iläggsskiva | Nej |
| Montering | Ja - enklare |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Runt |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350107087156 |


