Matbord Venture Home Tekla Ø120 cm
fr.2 699 kr
fr.2 255 krFrån 16 %Kampanj
Välj variant

Tekla Ø120 cm
2 255 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matbord Tekla från Venture Home. Skapa en inbjudande och elegant samlingspunkt i ditt hem med Tekla. Bordets runda form gör det perfekt för sociala måltider och samtal, där alla runt bordet är lika delaktiga.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matbord Tekla från Venture Home. Skapa en inbjudande och elegant samlingspunkt i ditt hem med Tekla. Bordets runda form gör det perfekt för sociala måltider och samtal, där alla runt bordet är lika delaktiga.
Tekla har en tidlös finish som passar både moderna och klassiska inredningar. Den generösa storleken ger plats för 4-6 personer, vilket gör det till ett utmärkt val för både vardagsmiddagar och festliga tillfällen. Den stilrena designen gör Tekla lätt att matcha med olika stolar och inredningsstilar, från skandinaviskt avskalat till rustikt och ombonat.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Ljusgrå, Mocca, Svart |
| Längd | 120 cm |
| Diameter | 120 cm |
| Djup | 75 cm |
| Material | MDF |
| Typ | Matbord |
| Serie | Tekla |
| Iläggsskiva | Nej |
| Kollektion | SAND 2 |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Runt |
