Matgrupp furniture/fashion Copenhagen med 6 Valentina Stolar
fr.13 569 kr
Välj variant

Copenhagen med 6 Valentina Stolar
13 569 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Matgrupp från Furniture Fashion. Runt matbord Copenhagen med en snygg designad metallstomme och ben som följer bordets form. Bordsskiva av MDF med faner. Matstolar Valentina med stomme och ben i svart metall. Rundad rygg och sits i sammet. Lättare montering krävs.
Varumärke
furniture/fashionBeskrivning
Matgrupp från Furniture Fashion. Runt matbord Copenhagen med en snygg designad metallstomme och ben som följer bordets form. Bordsskiva av MDF med faner. Matstolar Valentina med stomme och ben i svart metall. Rundad rygg och sits i sammet. Lättare montering krävs.
Mått bord
- Diameter: 140 cm
- Höjd: 74 cm
- Mellan ben (långsida): 72 cm
- Höjd till undersida: 71,5 cm
Mått stol
- Bredd: 50 cm
- Höjd: 76,5 cm
- Djup: 57 cm
- Diameter: 140 cm
- Höjd: 74 cm
- Mellan ben (långsida): 72 cm
- Höjd till undersida: 71,5 cm
Mått stol
- Bredd: 50 cm
- Höjd: 76,5 cm
- Djup: 57 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | furniture/fashion |
| Färg | Brun/Svart, Svart/Grå |
| Rygghöjd | 35,6, 5,6 cm |
| Sittbredd | 41 cm |
| Material | Faner/MDF/Metall |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Copenhagen |
| Antal Stolar | 6 |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Runt |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 43 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
