Matgrupp Stenexpo Åland med 4st stolar
6 100 kr
4 879 krSpara 20 %Kampanj
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Trendig matgrupp i vitlack. Den praktiska hängklaffen som alltid sitter på sidan kan enkelt fällas upp vid behov.
Varumärke
StenexpoBeskrivning
Trendig matgrupp i vitlack. Den praktiska hängklaffen som alltid sitter på sidan kan enkelt fällas upp vid behov.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
| Art.Nr. | 9565 |
| Färg | Vitlackerad |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 160 cm |
| Sittbredd | 44 cm |
| Material | Vitlackerad MDF/massivträ. |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Åland |
| Montering | Ja |
| Form | Rektangulär |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Mått | 120/160x80x75 cm |
