Matgrupp Stenexpo Alborg med 4 Växjö Stolar och Iläggsskiva
14 195 kr
11 355 krSpara 20 %Kampanj

Alborg med 4 Växjö Stolar och Iläggsskiva
11 355 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Praktisk matgrupp i massiv oljad ek med 4 Växjöstolar. Diameter på bordet är 110 cm, med förlängninsskivan som ingår blir bordet hela 150 cm långt.
Varumärke
StenexpoBeskrivning
Praktisk matgrupp i massiv oljad ek med 4 Växjöstolar. Diameter på bordet är 110 cm, med förlängninsskivan som ingår blir bordet hela 150 cm långt.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
| Art.Nr. | 6070 |
| Färg | Natur |
| Bredd | 110 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 150 cm |
| Utförande | Massiv oljad ek |
| Sittbredd | 44 cm |
| Material | Trä |
| Typ | Matgrupp |
| Serie | Alborg |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Sittdjup | 39 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Form bord | Rektangulärt |
| Iläggsskiva | Nej |
