Matgrupp Stenexpo Gotland med 4st stolar
6 295 kr
5 035 krSpara 20 %Kampanj
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stilren matgrupp i lackad ekfaner och massivträ. Hängklaffen som alltid sitter på sidan kan enkelt fällas upp vid behov.
Varumärke
StenexpoBeskrivning
Stilren matgrupp i lackad ekfaner och massivträ. Hängklaffen som alltid sitter på sidan kan enkelt fällas upp vid behov.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
| Art.Nr. | 9560 |
| Färg | Natur |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 160 cm |
| Sittbredd | 44 cm |
| Material | Lackad ekfaner/massiv |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Gotland |
| Montering | Ja |
| Form | Rektangulär |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Mått | 120/160x80x75 cm |
