Matgrupp Venture Home Andy med 4 st Night stolar
6 939 kr

Andy med 4 st Night stolar
6 939 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bjud hem nära och kära till trivsamma måltider kring en matgrupp som utstrålar gemenskap och stil!
Det ovala matbordet Andy är den perfekta kombinationen av minimalism och charm. Den tunna, ovala toppskivan i MDF och de cylinderformade benen bidrar till både stabilitet och estetik. Bordet har genomgående en brun naturfärg som är enkel att matcha med andra inredningsstilar och går aldrig ur tiden.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Bjud hem nära och kära till trivsamma måltider kring en matgrupp som utstrålar gemenskap och stil!
Det ovala matbordet Andy är den perfekta kombinationen av minimalism och charm. Den tunna, ovala toppskivan i MDF och de cylinderformade benen bidrar till både stabilitet och estetik. Bordet har genomgående en brun naturfärg som är enkel att matcha med andra inredningsstilar och går aldrig ur tiden.
Bord
Längd: 180 cm
Bredd: 90 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 49 cm
Djup: 46 cm
Höjd: 87 cm
Längd: 180 cm
Bredd: 90 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 49 cm
Djup: 46 cm
Höjd: 87 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR23662 |
| Färg | Brun |
| Sittbredd | 49 cm |
| Material | MDF/Polyester/Sammet |
| Serie | Andy |
| Antal Stolar | 4 |
| Sittdjup | 46 cm |
| Sitthöjd | 49 cm |
| Användningsområde | Inomhus |






