Matgrupp Venture Home Cirebon med 6st Leone Stolar
12 499 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Modernt och ombonat! Matbord Cirebon tillsammans med Leone matstolar ger dig en matgrupp att längta hem till. Stolarna är bekväma och väl tilltagna – här sitter du gärna kvar länge och njuter av goda vänners sällskap!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Modernt och ombonat! Matbord Cirebon tillsammans med Leone matstolar ger dig en matgrupp att längta hem till. Stolarna är bekväma och väl tilltagna – här sitter du gärna kvar länge och njuter av goda vänners sällskap!
Mått Bord
- Bredd: 90 cm
- Längd: 200 cm
- Höjd: 75 cm
Mått Stol
- Bredd: 47 cm
- Djup: 63 cm
- Höjd: 91,5 cm
- Bredd: 90 cm
- Längd: 200 cm
- Höjd: 75 cm
Mått Stol
- Bredd: 47 cm
- Djup: 63 cm
- Höjd: 91,5 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR23997 |
| Färg | Natur |
| Ben | Stål |
| Material | Teak |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Cirebon |
| Form bord | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 63 cm |
| Sitthöjd | 91,5 cm |
| Sittbredd | 47 cm |
| Antal Sittplatser | 6 |






