Matgrupp Venture Home Cirebon med 6st Polly Stolar
fr.12 895 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Modern matgrupp där trälooken blandas upp med svarta detaljer. Matbord Cirebon tillsammans med matstolar Polly föröjer de flesta hem.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Modern matgrupp där trälooken blandas upp med svarta detaljer. Matbord Cirebon tillsammans med matstolar Polly föröjer de flesta hem.
Mått Bord
- Bredd: 90 cm
- Längd: 200 cm
- Höjd: 75 cm
Mått Stol
- Bredd: 45 cm
- Djup: 50 cm
- Höjd: 81 cm
- Bredd: 90 cm
- Längd: 200 cm
- Höjd: 75 cm
Mått Stol
- Bredd: 45 cm
- Djup: 50 cm
- Höjd: 81 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Natur, Svart |
| Ben | Stål |
| Material | Teak |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Cirebon |
| Form bord | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 50 cm |
| Sitthöjd | 81 cm |
| Sittbredd | 45 cm |
| Antal Sittplatser | 6 |
