Matgrupp Venture Home Estelle Rektangulär med 4st Comfort StolarVit/Svart/Grå
16 799 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Med det klassiska och moderna matbordet Estelle kan hela familjen samlas för middag och umgänge. Här tillsammans med våra grå bekväma matstolar Comfort. Låt tiden vid matbordet bli till en av dagens höjdpunkter!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Med det klassiska och moderna matbordet Estelle kan hela familjen samlas för middag och umgänge. Här tillsammans med våra grå bekväma matstolar Comfort. Låt tiden vid matbordet bli till en av dagens höjdpunkter!
Mått Bord
- Bredd: 90 cm
- Längd: 140 cm
- Höjd: 75 cm
Mått Stol
- Bredd: 58 cm
- Djup: 61 cm
- Höjd: 92 cm
- Bredd: 90 cm
- Längd: 140 cm
- Höjd: 75 cm
Mått Stol
- Bredd: 58 cm
- Djup: 61 cm
- Höjd: 92 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR24017 |
| Färg | Vit/Svart/Grå |
| Ben | Stål |
| Material | Marmor |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Estelle |
| Form bord | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 61 cm |
| Sitthöjd | 92 cm |
| Sittbredd | 58 cm |
| Antal Sittplatser | 4 |


