Matgrupp Venture Home Jakarta med 6st Polly Stolar
20 215 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Modernt och estetiskt! Låt den här vackert matchade matgruppen med trendig känsla bli en naturlig samlingsplats i ditt hem. Matstolarna Polly är stilrena och matbord Jakarta gör att du slipper oroa dig över att alla ska få plats.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Modernt och estetiskt! Låt den här vackert matchade matgruppen med trendig känsla bli en naturlig samlingsplats i ditt hem. Matstolarna Polly är stilrena och matbord Jakarta gör att du slipper oroa dig över att alla ska få plats.
Mått Bord
- Bredd: 90 cm
- Längd: 200 cm
- Höjd: 75 cm
Mått Stol
- Bredd: 45 cm
- Djup: 50 cm
- Höjd: 81 cm
- Bredd: 90 cm
- Längd: 200 cm
- Höjd: 75 cm
Mått Stol
- Bredd: 45 cm
- Djup: 50 cm
- Höjd: 81 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR24004 |
| Färg | Teak/Svart |
| Ben | Stål |
| Material | Teak |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Jakarta |
| Form bord | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 50 cm |
| Sitthöjd | 81 cm |
| Sittbredd | 45 cm |
| Antal Sittplatser | 6 |






