Matgrupp Venture Home Lanzo Ø120 cm med 4 st Berit stolar
fr.7 125 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Lanzo Ø120 cm med 4 st Berit stolar
7 125 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En majestätisk och charmig matgrupp! Vårt underbara, runda matbord Lanzo har en genomgående helhetsdesign i MDF med en tunn toppskiva och en vriden cylinderformad stomme som är centrerad under bordets mitt. Här i elegant kombination med våra bekväma matstolar Berit. Stolen har en helklädd design med lätt rundad rygg och sits i sammetstyg samt smala stolsben i järn. Den här matgruppen utstrålar lyx och komfort!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
En majestätisk och charmig matgrupp! Vårt underbara, runda matbord Lanzo har en genomgående helhetsdesign i MDF med en tunn toppskiva och en vriden cylinderformad stomme som är centrerad under bordets mitt. Här i elegant kombination med våra bekväma matstolar Berit. Stolen har en helklädd design med lätt rundad rygg och sits i sammetstyg samt smala stolsben i järn. Den här matgruppen utstrålar lyx och komfort!
Bord
Diameter: 120 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 55 cm
Djup: 45 cm
Höjd: 78 cm
Diameter: 120 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 55 cm
Djup: 45 cm
Höjd: 78 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Brun/Beige, Natur/Beige |
| Material | MDF/Polyester/Linne,Polyester/Sammet |
| Serie | Lanzo |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 45 cm |
| Sitthöjd | 49 cm |
| Sittbredd | 55 cm |
| Antal Stolar | 4 |
